نتایج جستجو برای عبارت :

میمون های پردردسر در هند

مجوزهای دسترسی برنامه های اندرویدی همیشه پردردسر بوده، اما نسخه های جدید اندروید آن ها را به طور بسیارخوبی ساده کرده است. اکنون اندروید حالت مجوز برنامه ها را مطابق آن چه در  iOS  شاهد هستیم را تعبیه کرده  که طی آن شما میتوانید دسترسی هر برنامه به ویژگی ها، افزارها و اطلاعات خاصی که به آن ها نیاز دارد را تایید کنید.
ادامه مطلب

نکات اولیه قرائت قرآن و قواعد زبان عربی را از مادر آموختم؛ کما اینکه روح دلیری و نستوهی را نیز او در من دمید. مادر به خاطر بازداشتهای پیاپی من و حملات ساواک به منزل، رنج بسیار کشید؛ اما در برابر دژخیمان مهاجم، با پایداری و صلابت می ایستاد؛ جوابشان را می داد و با آنها مجادله می کرد. او حتی مشوق من در ادامه این راه پردردسر نیز بود.

منبع: «خون دلی که لعل شد» (خاطرات حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مد ظله العالی) از زندان ها و تبعید دوران م
شماره سوم ماهنامه «ناداستان» با موضوع سفر.از بین سه شماره‌ای که تا به حال از این ماهنامه خوندم، این شماره بهترینش بوده. بهترین روایت‌های این شماره به سلیقه من:«قاره نورد»: مارال یازارلو اولین زن ایرانیه که با موتور به هفت قاره سفر کرده. حتی در حین سفر ازدواج کرده و همسرش برای دیدنش به پونزده کشور سفر کرده.«آب، بابا، جاده»: روایت خانواده‌ای که مدام در سفرن و تصمیم گرفتن فرزندانشون رو به مدرسه نفرستن و خودشون بهشون آموزش بدن!«آب رفتن»: روایت
دانلود فیلم کمدی بازی با آتش
دانلود فیلم کمدی بازی با آتش با هنرنمایی جان سینا
کارگردان : اندی فیکمن
بازیگر نقش اصلی : جان سینا

خلاصه : فیلم کمدی و بسیار جالبی است که جان سینا با کمک 3 تا از همکارانش در آتش نشانی کار میکنند و در کار خود بهترین هستند و روزی 3 بچه ی پردردسر را نجات میدهند و این 3 بچه برای آتش نشان ها دردسرهای زیادی به بار می آوردند که بعدا ...

برای دانلود فیلم به ادامه مطلب مراجعه کنید
ادامه مطلب
ظاهرا برای نسل ما درک این موضوع که «تلاش برای شناخت بیش‌تر با نیت ازدواج» الزاما قرار نیست به ازدواج ختم شود، کار سختی است.زیاد دیده‌ام که مدافعین روابط خارج از شرع دخترها و پسرها، این نوع روابط را بستری برای شناخت واقعی دو طرف از یکدیگر می‌دانند و در مقابل، جلسات آشنایی در ازدواج‌های سنتی را به همین دلیل ناکارآمد می‌دانند و بعضا مسخره می‌کنند.
الان که البته ازدواج‌های سنتی هم به شکل گذشته برگزار نمی‌شوند و شامل جلسات مفصل آشنایی و بی
Wise Program Uninstaller
 نرم افزار مفید و کم حجمی می باشد که شما با استفاده از آن قادر به پاک کردن برنامه ها در چند حالت خواهید بود .
در اینجا منظور از چند حالت ، حالات Forced Uninstall و Safe Uninstall می باشد .
حالت Safe Uninstall برای پاک کردن برنامه هایی می باشد که به راحتی از بین می روند و پس از پاک کردن آن ها هیچ فایلی باقی نمی ماند.
اما حالت Forced Uninstall برای پای کردن برنامه های حجیم و پردردسر می باشد ؛ با استفاده از این حالت می توانید اینگونه برنامه ها را به سرعت پاک کنید .
کارگردان: سروش صحت | ژانر: طنز اجتماعی
تعداد قسمت ها: 57 | فرمت: AVI | مدت: 40 دقیقه
تعداد سرورها: 2 عدد | میانگین حجم هر قسمت: 300 مگابایت
خلاصه:
داستان‌ سریال ساختمان پزشکان به زندگی پردردسر پزشکی به نام نیما می‌پردازد. او در میان مشکلاتش با بیماران مختلف و گرفتاری‌های ناشی از پرداخت اجاره خانه، اقساط مختلف، مهریه همسر سابقش، تلاش دائمی برای حفظ آرامش و صلح بین والدین بی‌ملاحظه و همسر وسواسی‌اش قرار دارد.
بازیگران:
بیژن بنفشه خواه، محمد شیری، شق
کارگردان: سروش صحت | ژانر: طنز اجتماعی
تعداد قسمت ها: 57 | فرمت: AVI | مدت: 40 دقیقه
تعداد سرورها: 2 عدد | میانگین حجم هر قسمت: 300 مگابایت
خلاصه:
داستان‌ سریال ساختمان پزشکان به زندگی پردردسر پزشکی به نام نیما می‌پردازد. او در میان مشکلاتش با بیماران مختلف و گرفتاری‌های ناشی از پرداخت اجاره خانه، اقساط مختلف، مهریه همسر سابقش، تلاش دائمی برای حفظ آرامش و صلح بین والدین بی‌ملاحظه و همسر وسواسی‌اش قرار دارد.
بازیگران:
بیژن بنفشه خواه، محمد شیری، شق
چربی شکم را یک شبه آب کنید
چربی شکم باعث رنجش آدم‌های زیادی است. آنها دوست دارند در اسرع وقت از شر آن شکم شرم‌آور خلاص
شوند اما بنا به گفته‌ی بسیاری از آنها آب شدن چربی شکم دشوارترین کار است! وقتی سعی می‌کنید چربی شکم
تان را آب کنید و شکم تخت و بدون چربی داشته باشید، تمرینات بالاتنه و ورزش‌های شدید شکمی تاثیر زیادی دارد.
علاوه بر نوشیدن آب کافی، خوردن محصولات تازه و چربی‌های سالم، و اجتناب از خوراکی‌های چاق‌کننده‌ی بدنام
(مثل الکل، نو
امروز چه روزی بود اصن انگار قسمت نبود برم کلاس :/ لباسام پوشیدم رفتم کفشم بپوشم نبود.همه جارو گشتم نبود.زنگ زدم مامانم گفتم کفشام کجا؟ گف جا کفشی دیدم نبود بعد گفتم مامان یکم بیشتر فک کن یهو گف تو انباری :///// رفتم تو انباری اونجا بود. خلاصه که ۱۰ وقتم اینجوری گرفته شد.بعد اتوبوس اول که سوار شدم وسط راه خراب شد و خاموش کرد بعد دیرم شده بود. خواستم اسنپ بگیرم که چون به هیچی و هیچکی اعتماد ندارم زنگ زدم به مامانم اطلاع بدم که اگر ربوده شدم بدونن چجو
بالاخره سفر به غرب کشور، به سرزمین کردستان رو هم تجربه کردیم. بعد از ماجراهای پردردسر رزروِ جا؛ (که هتل گیرمون نیومد، اقامتگاه‌های بومگردی هم پر بودن و اتاق‌های مریوان هم دیگه امکان رزرو اینترنتی نداشتن، یه جای خسته‌ای رو توی شهر سنندج رزرو کردیم) چهارشنبه پونزدهم خرداد رفتیم کردستان...
- تجربه اول بود؛ فکر می‌کردم جاده‌ی اذیت‌تری داشته باشه ولی به لطفِ قرارگیری در مسیرِ کربلا، حداقل از نظر جاده‌ای اوضاع مساعد بود.- هوا در گرم‌ترین حال
24نوامبر

چای سیاه ، این زیبای خوش طعم و دوست داشتنی در زندگی همه ما ایرانیان نقش بسزایی دارد. وقتی بعد از ظهر، خسته از فشار روزانه، می‌نشینی و به خودت استراحتی کوتاه میدهی تا استرس و خستگی روز را از تن به در کنی، تنها یک فنجان چای است که همراه همیشگی توست تا بتوانی انرژی رفته را باز گردانی.
چای سیاه که در کشورهای مختلفی از جمله ایران، آرژانتین، ژاپن، ترکیه، اندونزی، چین، سریلانکا و … کشتی انبوه دارد، پس از آب، دومین نوشیدنی پرطرفدار دنیا
خودروها در گذر تاریخ تغییرات زیادی کرده‌اند و به تناسب تغییراتی که برای خودروها به وجود آمده است، شیوه‌ی نگهداری آن‌ها هم تغییر کرده است. خودروهای اولیه صندلی‌هایی زمخت و از جنس فلز داشتند که نشستن بر روی آن‌ها چندان راحت نبود؛ از آنجایی که در آن روزگار مدت زمان رانندگی مثل امروز زیاد طولانی نبود، زیاد مشکلی را به وجود نمی‌آورد اما امروزه بخشی از زندگی ما در اتومبیل می‌گذرد. بنابراین مراقبت از خودرو یکی از مسائل مهمی است که باید به آن
مهدی طارمی که پیش از این نیز اعلام کرده بود مقصد بعدی‌اش فوتبال اروپا خواهد بود، با ریوآوه پرتغال به توافق دست یافت و فصل آینده را در لیگ این کشور به بازی خواهد پرداخت.
طارمی که از سه سال پیش تلاش خود را برای حضور در فوتبال اروپا با انتقال ناکام و پردردسر به ریزه اسپور ترکیه استارت زده بود، بعد از حضور در لیگ ستارگان قطر و درخشش در پیراهن زردپوشان و در کنار ستاره هلندی این تیم (وسلی اسنایدر) اکنون در تابستان نقل و انتقالاتی راهی لیگ برتر پرتغ
در سالهای اخیر غلات زیادی در سبد خانوارها قرار گرفته مانند دانه چیا. این گیاه علی رغم کشت سخت و پردردسر آن، دارای خواص زیادی می باشد. که بی توجهی مسئولان و دولت در این مسئله نقش بسزایی دارد.
بحران آب، شرایط آب و هوایی نامساعد و توجه به خاک کشت بذر چیا، خرید بذر مناسب چیا همگی از اصلی ترین مشکلات کاشت دانه چیا میباشد. همین مسائل باعث میشود تا سرمایه گذاران ریسک نکنند و به سمت کاشت دانه چیا در ایران نروند.
شما برای پیشرفت در بخش کشاورزی باید ا
بنام خداامسال بیست و دومین روز از ماه بهمن سال ۱۳۹۸ را به گونه ای گذراندیم که مردم عزیز شهر رشت علاوه بر مشکلات اقتصادی و معیشتی که دولت حاضر برای کل کشور به ارمغان آورده مشکل بحران مدیریت راهم لمس کردند که البته در طی سالیان متعدد در مسائل مختلف این بی کفایتی و سوء مدیریت مشهود بوده.مسئولان کشوری و استانی و شهری از سویی شعار تدبیر و امید سر می دهند که هیچ تدبیر و امیدی رابرای مردم به ثمر نرساندند و همراهان این قافله بی کفایت هم سلبریتی ها یا
نفخ یک حالت خوش خیم اما پردردسر است که البته می تواند عللی از عدم تحمل به لاکتوز گرفته تا ابتلا به سرطان را به همراه داشته باشد.
نفخ یک حالت خوش خیم اما پردردسر است که البته می تواند عللی از عدم تحمل به لاکتوز گرفته تا ابتلا به سرطان را به همراه داشته باشد. در برخی از شرایط نفخ دیگر یک علامت مزاحم نیست و می تواند علت های نگران کننده ای داشته باشد و به طوری که نیاز به توجه فوری پزشکی را ایجاد کند.
کاهش وزن یکی از علائم هشدار دهنده اصلی برای نفخ اس
قرار بود شب بریم خونهء مامان اینا بمونیم که صبح برم سر جلسه و بچه ها بمونن، بخوابن. قطعا اگر صبح میخواستم برم، رقیه بیدار میشد و مامان رو به زحمت مینداخت. مامان گفت واسه شام بیاین. گفتم نه. عصر تو خونه نرگس برام الویه لقمه گرفت نخوردم. سیر بودم از ظهر. بچه م چه مهربون شده بود. پتو انداخت رو کمرم که از باد کولر درد گرفته بود. رانی هلو برام درست کرد. مواظب خواهرش بود. با این وضعیت چند صفحه مرور کردم و بعد رفتیم خونه مامان. تو راه هی گرسنه و گرسنه تر م
 با احتیاط در را باز کردم، برخلاف اخلاق و عادتم مدرسه که می ایم محتاط تر میشوم... با احتیاط از پله ها بالا و پایین می روم، بااحتیاط در را باز میکنم، با احتیاط روی صندلی می نشینم و کلا با احتیاط وارد میشوم با احتیاط خارج! اصلا احتیاط شرط زندگی و حضور در مدرسه ی ابتدایی  پسرانه است!با وجود این احتیاط ها تا کنون 6سقوط ناموفق از روی سکو، مصدوم شدن یک ور صورت با ضربه ی جانانه یک عدد توپ سنگین فوتبال در زنگ ورزش ویک فرود موفق وسط پاگرد پله ها را به نام
هایفوتراپی
همیشه گفته اند جوانی به سن و سال نیست وبه دل است و مهم روح آدمیست که باید شاداب و جوان باشد. ولی از حق نباید گذشت که ظاهری بشاش و جوان، بسیار در روحیه آدمی تاثیر دارد. با زیاد شدن سن به طور ناگریز پوست و بافت­های صورت حالت طبیعی و الاستیکی خود را از دست می­ دهد و افتاده می­شود . درست در همین زمان است که کم­کم چین وچروک­ها و خطوط عمیقی در صورت  ظاهر می ­شوند که همان نشانه­ های گذر عمر از جوانی به پیری هستند. از طرفی، جستوجوی کیمیاگران و
تولید سازه های آهنی مختلف با آهنگری
حفاظ درب آپارتمان را که امروزه مورد استفاده در اکثر خانه ها و ساختمان های مسکونی قرار می گیرند، به وسیله آهنگری پدید می آورند. به واقع برای ساخت و تولید حفاظ های آهنی مختلف می بایست با اصول آهنگری به طور کامل آگاه بود تا هر آهنگری با توجه به میزان توانایی ها و استعدادهای خویش انواع حفاظ های آهنی را در طرح های فوق العاده زیبا و در عین حال بسیار مستحکم و مقاوم طراحی و تولید کند و آن ها را برای فروش در دسترس عوا

همانطور که میدانید پس از اینکه نشانه های پر شدن چاه فاضلاب را دریافت کردید، باید جهت تخلیه آن اقدام کنید. لازم است بدانید که تمامی افرادی که در عملیات تخلیه چاه نقش دارند به نحوی در معرض خطرات ناشی از آن هم قرار دارند. به همین علت تصمیم گرفتیم نکات ایمنی در تخلیه چاه را بیان کنیم تا با دانستن آنها از میزان خطرات و  حوادث ناشی از آن کم شود.

رعایت نکات ایمنی در تخلیه چاه
عملیات تخلیه چاه به خودی خود کاری خطرناک نیست، اما گاها افرادی که در این

همانطور که میدانید پس از اینکه نشانه های پر شدن چاه فاضلاب را دریافت کردید، باید جهت تخلیه آن اقدام کنید. لازم است بدانید که تمامی افرادی که در عملیات تخلیه چاه نقش دارند به نحوی در معرض خطرات ناشی از آن هم قرار دارند. به همین علت تصمیم گرفتیم نکات ایمنی در تخلیه چاه را بیان کنیم تا با دانستن آنها از میزان خطرات و  حوادث ناشی از آن کم شود.

رعایت نکات ایمنی در تخلیه چاه
عملیات تخلیه چاه به خودی خود کاری خطرناک نیست، اما گاها افرادی که در این
سلام خوبید دوست جونا؟
چه خبرا؟
خوب من که کلا اینجا نمیام اینستا هم که خیییییییییلی کم میام چون خیلی درگیرم.
خوب گفتم هرچی پس انداز و سرمایه داشتم گذاشتم برای اموزش خودم، و پشیمون نیستم کلاسام شروع شده و خیلی دوستشون دارم خوبی این کلاسا اینه که ادمهایی شرکت میکنن که واقعا یا شاغلن یا پی شغل مناسب و خلاصه هیچ کس واسه علافی نمیاد این کلاسارو. و اولین کلاس عمرم بودکه 5 ساعت با دقت حرفای استاد گوش کردم ولذت بردم. فعلا نمیتونم جزییاتشو بگم. تابعد.
د
این خبر ها مربوط به دسامبر 2018 می باشد
میمون‌ها عرصه را بر مردم هند را تنگ و گردشگران را هراسان کرده اند. در دهلی نو کشور هند، با بالا رفتن زاد و ولد میمون ها شهر دچار هرج و مرج و در هم ریختگی شده است.
میمون ها شهر دهلی نو هند را دچار آشفتگی کردند
مردم، مسئولان و توریست های دهلی نو از دست میمون ها عاجز شده اند. بنا به گزارشات دویچه وله، در هند و به ویژه در دهلی نو، میمو‌ن ها به یک دردسر بزرگ و غیر قابل کنترل تبدیل شده اند. میمون ها در منازل، درمانگ
دستگاه حضور و غیاب یکی از ملزومات مهم هر اداره و شرکتی است که توسط آن ورود و خروج کارمندان ثبت میشود. شرکت ها با استفاده از دستگاه حضور و غیاب میزان فعالیت های هر کارمند خود را محاسبه کرده و بر طبق آن حقوق هر کارمند پرداخت میشود. اما این سوال پیش می آید که چرا با وجود گزینه های جدیدی که هر روز به ویژه در زمینه ی دستگاه های حضور و غیاب در دسترس قرار می گیرد؛ هنوز شرکت ها از  ساعت حضور و غیاب استفاده می کنند؟ دستگاه حضور و غیاب روشی ساده و راحت برا
چرا مهاجرت به ترکیه؟
مهاجرت به ترکیه سنتی طولانی دارد. از سال 1960 تا 1970 تعداد زیادی از ترکان به اروپای غربی مهاجرت کردند و این سنت مهاجرت از وطن در ترکیه ادامه داشت ولی هم اکنون ترکیه خود سرزمینی برای مهاجران است و دروازه ورد به اروپا است.
از سال 1923 تا 1997 بیش از 1.6 میلیون مهاجر به ترکیه مهاجرت کردند و بیشتر این افراد از کشورهای بالکان به ترکیه آمدند. ترکیه دیگر سرزمینی برای مهاجران است و بسیاری از افراد برای ساختن آینده‌ای روشن وارد این سرزمی
نمی توانم از روز اول شروع کنم به مسخره کردن خودم و نصفه و نیمه بنویسم. حتی اگر شبش امتحان ریاضی داشته باشم.
باورم نمیشود این همان منی است که بدون خواندن سر جلسه امتحان ریاضی می رفت. اصلا همچون چیزی ممکن هم هست؟ این همان منی است که اسمش لرزه به تن خیلی از بچه های استان می انداخت و کابوس شب هایشان بود؟
البته...باز هم این همان منی است که یکبار شکست خورد...ولی خب...از این شکست خیلی هم راضی بود. بدون این شکست خیلی کارها را نمیتوانست انجام دهد.
حالا این م
شاید تمیز کردن خونه برای شما هم کار پردردسر و یکنواختی باشه؛ یا معمولا از خدمات
نظافت منزل شرکت‌های خدماتی استفاده می‌کنید؛ اما به هرحال، نظافت منزل یکی از
مهم‌ترین مسائلیه که علاوه بر سلامت جسم، به سلامت روح هم کمک می‌کنه؛ حتی
اگر به‌صورت دوره‌ای هم از نظافتچی استفاده کنید، باز یه روزهایی خودتون باید دست به
کار شید؛ بنابراین بهتره یه سری نکات و ترفندهای ساده و پرکاربرد رو بدونید و در نظافت
منزل ازش استفاده کنید. اما در این مطلب قرار
شاید تمیز کردن خونه برای شما هم کار پردردسر و یکنواختی باشه؛ یا معمولا از خدمات
نظافت منزل شرکت‌های خدماتی استفاده می‌کنید؛ اما به هرحال، نظافت منزل یکی از
مهم‌ترین مسائلیه که علاوه بر سلامت جسم، به سلامت روح هم کمک می‌کنه؛ حتی
اگر به‌صورت دوره‌ای هم از نظافتچی استفاده کنید، باز یه روزهایی خودتون باید دست به
کار شید؛ بنابراین بهتره یه سری نکات و ترفندهای ساده و پرکاربرد رو بدونید و در نظافت
منزل ازش استفاده کنید. اما در این مطلب قرار
توماسیون حضور و غیاب دماوند 
دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی و کارتی دماوند یکی از بهترین گزینه ها برای مدیریت بهتر و با کیفیت تر کنترل تردد افراد می باشد. این دستگاه برای سازمان های بزرگ و دارای شرایط امنیتی خاص بسیار مناسب می باشد. این دستگاه جهت ثبت ورود و خروج و تعیین نوع ورود و خروج پرسنل توسط خود دستگاه انجام می شود که تردد اول را به عنوان ورود و تردد دوم را به عنوان خروج شناسایی می کند این دستگاه علاوه بر ورود و خروج شامل ماموریت داخل شهر و
 به این موضوع فکر کنید که برملا کردن این امر پس از خیانت همسر چه پیامد هایی خواهد داشت؟
پس از آنکه متوجه خیانت همسر خود می شوید، باید چکار کنید؟
و چه کاری نباید انجام دهید؟ این مقاله به ما گام های موثری را بعد از خیانت همسر پیشنهاد می دهد:
زمانی که متوجه روابط پنهان همسر خود می شوید، وحشت، سردرگمی، رنج روحی و جسمی تمام وجود شما را فرا گرفته و شما را در وضعیتی تاریک و مبهم قرار می دهد.
سیلی از نصیحت و راهنمایی از طرف خانواده و دوستان، کتاب ها، و
رهن آپارتمان در جام جم همت

جستجو برای قیمت رهن آپارتمان در جام جم همت مسئله ی مهمی ست که باید حتما به آن توجه کنید. چون ممکن است قیمت های مختلفی که توسط مشاورین املاک و صاحبین ملک ارائه میشود شما را گیج و سردرگم کند. مسلما اگر قیمت رهن آپارتمان در این منطقه پایین باشد بسیار به شما کمک خواهد کرد و شما میتوانید در هزینه های دیگرتان صرفه جویی کنید.
اسباب کشی امری پردردسر و پر هزینه است. بنابراین قیمت رهن آپارتمان در جام جم همت مسئله ای حائز اهمیت
هنوز هم دیدن موتور ماشین ها و لکوموتیو قطار و توربین هواپیما برایم هیجان انگیز است. فرسنگ ها و گره های دریایی زیادی از مهندسی مکانیک دور شده ام و حتی جزئیات چرخه ی تبرید یک یخچال معمولی را هم فراموش کرده ام؛ ولی وقتی رسیدم به ایستگاه راه آهن رشت، اولین چیزی که سراغش رفتم لکوموتیو قطار بود. لکوموتیوی که قرار بود سه تا واگن دو طبقه را از رشت به تهران برساند. 
باران شدیدی می بارید. حالم زیاد خوش نبود. امسال کلا حالم خوش نبود. خستگی چیزی است که انگ
هنوز هم دیدن موتور ماشین ها و لکوموتیو قطار و توربین هواپیما برایم هیجان انگیز است. فرسنگ ها و گره های دریایی زیادی از مهندسی مکانیک دور شده ام و حتی جزئیات چرخه ی تبرید یک یخچال معمولی را هم فراموش کرده ام؛ ولی وقتی رسیدم به ایستگاه راه آهن رشت، اولین چیزی که سراغش رفتم لکوموتیو قطار بود. لکوموتیوی که قرار بود سه تا واگن دو طبقه را از رشت به تهران برساند. 
باران شدیدی می بارید. حالم زیاد خوش نبود. امسال کلا حالم خوش نبود. خستگی چیزی است که انگ
احمد الحسن رهبر جمعیت مذهبی انصار المهدیاست.
احمد الحسن
شناسنامه
نام کامل
احمد اسماعیل صالح

نام مستعار
یمانی

زادروز
۱۹۶۸

زادگاه
بصره،  عراق

دین
اسلام-شیعه

اطلاعات سیاسی
سمت
رهبر جریان انصار المهدی

فعالیت‌ها
حمایت از تظاهرات 2016 و 2018 در عراق

وبگاه رسمی
https://www.almahdyoon.co

ن
ب
و

او که مدعی است نسبش به امام مهدی باز می‌گردد، در بصره و جنوب عراق متولد شده‌است. او ادعا می‌کند از علم امام مهدی بهره برده و در پایان سال ۱۹۹۹ و با دستور امام مهدی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

hakimbashiA دیزل ژنراتور